Przejdź do treści

Kurs prawa jazdy kat. A1

Kurs kategorii A1 umożliwia zdanie egzaminu państwowego na motocykl do 125 cm3.

Zapisz się na kurs!

Dla kogo jest kurs prawa jazdy kat. A1?

Kurs kategorii A1 umożliwia zdanie egzaminu państwowego na motocykl do 125 cm3, co może być idealnym sposobem na zapoznanie się ze specyfiką kierowania motocyklami oraz wyrobienia odpowiednich nawyków na pojazdach o niedużej pojemności silnika.  Ta kategoria daje nam uprawnienia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nie większej niż 11 kW (15 KM) oraz stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,1 kW/kg, a także motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW (20,39 KM). Aby się starać o kategorię A1 należy mieć ukończone 15 lat i 9 miesięcy. Zapraszamy do zdobycia uprawnień na prawo jazdy w Suwałkach.

Instruktorzy

arek wasilewski

Instruktor / wykładowca

wiesław podolewski

instruktor

czesław augustynowicz

Instruktor

ryszard leśniewski

Instruktor

Śledź nas

Robimy kursy na wszystkie kategorie!

Kurs prawa jazdy na motocykl pozwala uzyskać uprawnienia do kierowania jednośladem. Posiadamy sprawną technicznie i spełniającą wszystkie niezbędne standardy nowoczesną flotę motocykli.

Szkoła jazdy PSK Jan Wasilewski to nie tylko nowoczesne pojazdy. Zajęcia praktyczne odbywają się na jedynym z Suwalskich placów manewrowych na którym można bezpiecznie wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów nauki jazdy którzy wytłumaczą techniki jazdy jednośladem.

Napisz do nas i dopytaj o szczegóły!

100% Satysfakcji

Miła atmosfera