Przejdź do treści
kat a2

Kurs prawa jazdy kat. A2

Pozwala  zdobyć uprawnienia na motocykl do 35 kW.

Zapisz się na kurs!

Dla kogo jest kurs prawa jazdy kat. A2?

Pozwala  zdobyć uprawnienia na motocykl do 35 kW. Uprawnienia kategorii A2 są także wybierane przez osoby, które swoje umiejętności oceniają na zbyt niskie by kierować pojazdami o większej mocy niż 35 kW. Kategoria A2 prawa jazdy daje nam uprawnienia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,58 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 kW/kg, a także motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW (20,39 KM). O prawo jazdy kategorii A2 mogą starać się osoby, które mają ukończone 17 lat i 9 miesięcy. Zapraszamy do zdobycia uprawnień na prawo jazdy w Suwałkach.

Instruktorzy

arek wasilewski

instruktor / wykładowca / instruktor techniki jazdy

wiesław podolewski

instruktor

czesław augustynowicz

instruktor

ryszard leśniewski

instruktor

Śledź nas

Robimy kursy na wszystkie kategorie!

Kurs prawa jazdy na motocykl pozwala uzyskać uprawnienia do kierowania jednośladem. Posiadamy sprawną technicznie i spełniającą wszystkie niezbędne standardy nowoczesną flotę motocykli.

Szkoła jazdy PSK Jan Wasilewski to nie tylko nowoczesne pojazdy. Zajęcia praktyczne odbywają się na jedynym z Suwalskich placów manewrowych na którym można bezpiecznie wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów nauki jazdy którzy wytłumaczą techniki jazdy jednośladem.

Napisz do nas i dopytaj o szczegóły!

100% Satysfakcji

Miła atmosfera