Przejdź do treści

Kurs prawa jazdy kat. AM

Jest idealnym rozwiązaniem dla młodych osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z „jednośladami”

Zapisz się na kurs!

Dla kogo jest ten kurs prawa jazdy?

Jest idealnym rozwiązaniem dla młodych osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z „jednośladami” na prawo jazdy w Suwałkach. Dzięki zakończeniu kursu prawa jazdy kat. AM i zdaniu egzaminu osoba, która ukończyła 14 lat może wsiąść na swój wymarzony motorower lub lekki quad. Daje to możliwość zapoznania się ze specyfiką prowadzenia takich pojazdów. Posiadacze kategorii AM mogą poruszać się motorowerem lub tzw. czterokołowcem lekkim. Osoba, która chce się ubiegać o tego typu uprawnienia musi mieć ukończone 13 lat i 9 miesięcy. Takie uprawnienia daje nam także każda z innych zdobytych kategorii prawa jazdy na motor.

Instruktorzy

arek wasilewski

instruktor / wykładowca / instruktor techniki jazdy

wiesław podolewski

instruktor

czesław augustynowicz

instruktor

ryszard leśniewski

instruktor

Śledź nas

Robimy kursy na wszystkie kategorie!

Kurs prawa jazdy na motocykl pozwala uzyskać uprawnienia do kierowania jednośladem. Posiadamy sprawną technicznie i spełniającą wszystkie niezbędne standardy nowoczesną flotę motocykli.

Szkoła jazdy PSK Jan Wasilewski to nie tylko nowoczesne pojazdy. Zajęcia praktyczne odbywają się na jedynym z Suwalskich placów manewrowych na którym można bezpiecznie wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów nauki jazdy którzy wytłumaczą techniki jazdy jednośladem.

Napisz do nas i dopytaj o szczegóły!

100% Satysfakcji

Miła atmosfera

Anna Szmidt
Anna Szmidt
2024-06-02
Jestem mile zaskoczona tą szkołą jazdy. Ludzie w niej pracujący są mili, wyrozumiali i elastyczni godzinowo. Z całego serca polecam
Andrei Makarski
Andrei Makarski
2024-05-20
Super. Dziękuję za pomoc!!!
Charlie
Charlie
2024-05-17
Prawo jazdy zdane. Polecam szkołę jazdy i instruktora Pana Bartka!
Filip Maliszewski
Filip Maliszewski
2024-05-12
Polecam gorąco, najlepsza szkoła jazdy oraz najlepsi instruktorzy w Suwałkach.
Wiktor Dorochowicz
Wiktor Dorochowicz
2024-04-09
Polecam szybkie, sprawne i skuteczne szkolenie.
kubańczyk stories
kubańczyk stories
2024-03-07
Bardzo profesjonalna szkoła super miła atmosfera instruktorzy bardzo profesjonalni dobrze podchodzą do nauki nauka w tej szkole to czysta przyjemność polecam najlepsza szkoła w Suwałkach!!
Adam Łukaszewicz
Adam Łukaszewicz
2024-02-22
Bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Kat.C i C+E po kursie zdana za pierwszym razem . Polecam instruktora Tomasza za indywidualne podejście i cierpliwość ????